Kurtköy Ariston
           Beyaz Eşya Servisi
           Kurtköy Ariston Ankastre Servisi

PENDİK HOTPOINT SERVİSİ

Hotpoint Beyaz eşya tamir servisii ve Ariston Beyaz eşya tamir servisii olarak Pendik ve Kurtköyde hizmet vermekteyiz. Beyaz eşya tamir servisi olarak uzman kadromuz eğitimli ve işine odaklı servis anlayışıyla kullanmakta olduğunuz ürünlere ilk günkü hale getirmektedir.

Evlerimizde her an kullanmakta olduğumuz ve hayatımızı kolaylaştıran elektrikli ev aletlerimizin bakımını onarımını yaptırırken Hotpoint Beyaz eşya tamir servisii olarak bizlerden randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Beyaz eşya tamir servisi dışında müdahale edildiğinde cihazınızın tüm verimi düşer ve istenilen kaliteyi yakalayamazsınız. Orijinal yedek parça ve uzman işçiliğimizle cihazlarınızın en mükemmel şekilde sorunlarını gidererek memnuniyetinizi almak isteriz.

Hotpoint Beyaz eşya tamir servisii ve Hotpoint teknik servisi olarak İstanbul’da Pendik, Kurtköy, Yenişehir, Kaynarca, Kavakpınar, güzelyalı, Güllübağlar, Çamçeşme, Sapanbağları ve Esenyalı mahallelerine hizmet veriyoruz.

Bizlere ulaşmak randevu ve yedek parça talebinde bulunmak için 0216 387 91 03 nolu telefon numaramızı arayarak bizlere randevunuzu bırakabilirisiniz.

Unutmayalım ki işi bilen ve konusunda uzman kişilerle çalışmak hem yapılan işin değerini arttırır hemde yapmış olduğu işin rahatlığıyla ürünlerinizi kullanabilirsiniz.

arisyon-yedek-parca ariston-yetkili-servis
Copyright © 2012