Kurtköy Ariston
           Beyaz Eşya Servisi
           Kurtköy Ariston Ankastre Servisi

KURTKöY HOTPOİNT ARİSTON YETKİLİ SERVİSİ – İNDESİT YETKİLİ SERVİSİ BAKIM HİZMETİ

Kurtköy Hotpoint Ariston yetkili bakım servisi ve Kurtköy İndesit bakım servisi evlerinizde kullandığınız ve hayatınızın her anında rol oynayan beyaz eşyalarınızda oluşan her türlü arıza tamir ve onarım işlemlerini Beyaz eşya tamir servisi garantisi ve orijinal yedek parça ve uzman işçiliklerle cihazlarınızı eski haline getiriyoruz.

Cihazlarınızı daha az elektrik tüketimi ve yüksek performansda çalışabilmesi için bakımlarını ve aksesuar temizleyicileriyle uzun ömürlü hale getirebilirsiniz.

Firmamız siz tüketicilerimize daha iyi hizmet verebilmek için tüm teknolojik yeniliklerle eğitim almaya ve uzmanlaşmaya devam ediyoruz.

Kurtköy Hotpoint Ariston ve İndesit Kulanım bilgileri

Hayatımızda ve günlük yaşantımızda büyük kolaylık sağlayan beyaz eşyaların kullanımı doğrultusunda daha verimli ve tasarruflu kullanmanızı sağlamaktadır.

Buzdolabını kullanırken dikkat edilmesi gereken kapakların uzun süre açık kalmamasına özen göstermeliyiz. Bu şekilde hem dolabın performansını hem de yiyeceklerin ömrünü daha uzun ömürlü hale getirebiliriz.

Çamaşır makinesinde çamaşırları pamuklu ve sentetik olarak ayrı şekilde doldurmamız daha temiz yıkamasını sağlayacaktır. Bulaşık makinesini kullanımında bulaşıkları fiskiye dönüşlerini engellemeyecek şekilde yerleştirmemiz gerekiyor. Fiskiye uclarının tıkalı olmamasına ve suyun püskürtmesine engel olacak şekilde bulaşıkları yerleştirmemiz gerekiyor.

arisyon-yedek-parca ariston-yetkili-servis
Copyright © 2012