Kurtköy Ariston
           Beyaz Eşya Servisi
           Kurtköy Ariston Ankastre Servisi

KURTKöY ARİSTON SERVİS BÖLGELERİ

Kurtköy Hotpoint Ariston ve İndesit Beyaz eşya tamir servisii olarak;

Kurtköy Mahallesi,

Yenişehir Mahallesi,

Aydınlı Mahallesi,

Harmandere Mahallesi,

Velibaba Mahallesi,

Uydukent ve çevresi,

Tuzla ve çevresi,

Pendik ve çevresine hizmet vermekteyiz.

Beyaz eşya tamir servisii olduğumuzdan sizlere en iyi ve hızlı şekilde hizmet verebilmekteyiz. Servis anlayışımız; müşterilere en iyi hizmeti sunmak, orijinal yedek parça ve ucuz işçilik sağlayarak sizlerin memnuniyetini ve güvenini arttırmaktır. Firma garantisi altında yapılan işçilik ve yedek parça kullanımında 1 yıl Hotpoint Ariston garantisi vererek mağduriyet yaşamamanızı sağlamktayız.

Özel servislerde yaptırdığınız cihazların hiçbir garantisi ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Sizlerden yüksek miktarda para ve verimsiz işçilikle cihazlarınızı kullanılama hale getiriyorlar. Bu tür olumsuz durumlarla karşılaşmamanız için Beyaz eşya tamir servisi dışında hizmet almayınız.

Beyaz eşya tamir servisiimiz TSE belgeli ve teknisyenleri sertifikalıdır. Her biri kendi dalında uzman ve sorunları en kısa zaman içerisinde çözerek sizlerin memnuniyetini sağlamaktadır.

Kurtköy Hotpoint Ariston Beyaz eşya tamir servisiimize (0216) 387 91 03 nolu telefondan ulaşabilir ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

arisyon-yedek-parca ariston-yetkili-servis
Copyright © 2012