Kurtköy Ariston
           Beyaz Eşya Servisi
           Kurtköy Ariston Ankastre Servisi

KURTKöY HOTPOİNT ARİSTON VE İNDESİT YETKİLİ SERVİS YEDEK PARÇA

Kurtköy Hotpoint Ariston ve Kurtköy İndesit Beyaz eşya tamir servisii orijinal yedek parça ve aksesuarlarıyla siz değerli tüketicilerimizin gerek arıza işlemlerinde gerekse özel kullanmakda olduğunuz aksesuarlarınızı temin edebilmekte ve kapınıza kadar hizmet alabilmektesiniz.

Orijinal yedek parça kullanımı, cihazlarınızı ilk günkü gibi sağlam ve verimli çalışmasına, aynı zamanda güvenilir ve tekrar bozulma olasılığının olmaması yedek parça kullanımında çok önemli hususlardır. Beyaz eşya tamir servisiler orijinal yedek parça kullanırken siz değerli tüketicilerimize en iyi hizmeti verebilmek için orijinal yedek parça ve aksesuarlar kullanarak memnuniyetinizi arttırmaya güveninize güven katma politikasını izlemektedir.

Orijinal yedek parçalar sadece Beyaz eşya tamir servisilerimizde bulunmaktadır. Bunun dışında hiçbir yerde bulunmamaktadır. Geniş ve kapsamlı ürün ağımızla tüm yedek parça ve aksesuar hizmetini Beyaz eşya tamir servisilerimizden alabilirsiniz.

Beyaz eşya tamir servisiimize (0216) 387 91 03 nolu numaradan ulaşabilir yedek parça ve aksesuar sipariş talep ve istekte bulunabilirsiniz.

arisyon-yedek-parca ariston-yetkili-servis
Copyright © 2012