Kurtköy Ariston
           Beyaz Eşya Servisi
           Kurtköy Ariston Ankastre Servisi

KURTKÖY HOTPOİNT ARİSTON FIRIN SERVİSİ VE KURTKÖY İNDESİT FIRIN SERVİSİ

Cihaz kurulumu mutlaka Beyaz eşya tamir servisi tarafından yapılmalı ve kontrol edilmelidir. Servisin kurmadığı chazlar tehlikeli ve yasaktır.

Kutköy Hotpoint Ariston Servisimize (0216) 387 91 03 nolu numaradan ulaşabilir ve randevu isteğinde bulunabilirsiniz.

Kurtköy Hotpoint Ariston Fırın Beyaz eşya tamir servisii ve Kurtköy İndesit fırın Beyaz eşya tamir servisii; mutfağınızda vazgeçilmez olan görünümüyle zevk ve zerafet katan hayatınızın en önemli yardımcısı ve ihtiyacı olan fırınlarımızın Beyaz eşya tamir servisi hizmetini vermekteyiz.
Cihazlarınızda oluşabilecek arıza Beyaz eşya tamir servisi ve tamir gibi taleplerinizde Beyaz eşya tamir servisiimize başvurmanız gerekmektedir. Kurtköy Ariston servisimize (0216) 387 91 03 nolu telefon numarasından ulaşabilir. Randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Cihazlarınızda yapılan işlemlerde 1 yıl yedek parça garantisi Hotpoint Ariston tarafından yapılmakda ve kendimizden bulunan özgüven ve tecrübeyle cihazlarınıza en hızlı ve doğru şekilde hizmet vermekteyiz.

Kurtköy Hotpoint Ariston Fırın kullanımı hakkında;

Elektrik devresinin doğru bağlanması ve topraklı olması gerekiyor.
Programların ihtiyacınıza uygun seçilmesi,
Çalışırken ısı derecesi yüksek olduğundan kapağın açılmaması,
Her kullanımın ardından iç temizliğinin yapılması gerekiyor.
Cihazınızda kaynaklanan pişirmiyor, koku ve çalışmıyor gibi şikayetlerinizde (0216) 387 91 03 nolu telefon numarasından Beyaz eşya tamir servisiimize ulaşarak randevu talebinden bulunabilirsiniz.

arisyon-yedek-parca ariston-yetkili-servis
Copyright © 2012