Kurtköy Ariston
           Beyaz Eşya Servisi
           Kurtköy Ariston Ankastre Servisi

KURTKÖY HOTPOİNT ARİSTON ÇAMAŞIR MAKİNESİ SERVİSİ VE KURTKÖY İNDESİT ÇAMAŞIR MAKİNESİ SERVİSİ

Çamaşır makinesi Beyaz eşya tamir servisiında mutlaka arka kısımda bulunan nakliye vidalarının sökülmesi gerekiyor. Vidalar sökülmediği takdirde makinede aşırı ses ve yerinden oynama gibi durumlar görülür.

Beyaz eşya tamir servisi işlemleri Hotpoint Ariston ve İndesit Beyaz eşya tamir servisii tarafından yapılması gerekiyor. Vidalar, kullanım izahı ve dengeleme işlemi servis tarafından yapıldığında cihazda herhangi bir sorunla karşılaşılmayacaktır.

Servis tarafından kurulmayan cihazlarda oluşabilecek kurulum hataları ve bundan kaynaklı arızalar garanti kapsamı dışında kalacaktır. Beyaz eşya tamir servisi ve kurulum talepleriniz için (0216) 387 91 03 nolu telefondan ulaşabilir ve randevu talebinde bulunabilirsiniz.KURTKÖY HOTPOİNT ARİSTON ÇAMAŞIR MAKİNESİ SERVİSİ VE KURTKÖY İNDESİT ÇAMAŞIR MAKİNESİ SERVİSİ

Kurtköy Hotpoint Ariston çamaşır makinesi ve İndesit çamaşır makinesi servisi olarak hizmet kalitesini üst seviyede tutmaya ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız.

Cihazlarda bulunan süper sessiz özellik ve tasarruflu modelleriyle tüketicilerimize yüksek kaliteli ürün hizmeti verilmektedir. Cihazlarınızda oluşan bakım, arıza, onarım ve aksesuar gibi taleplerinizde (0216) 387 91 03 nolu telefonu arayarak Beyaz eşya tamir servisiimizden hizmet alabilirsiniz.

Margarita 2000 serisi ürünlerde oluşabilecek her türlü arıza ve bakım hizmetlerinde orijinal yedek parça ve aksesuarları kullanılmaktadır.

Evo 2 serisi ürünlerde cihazın ön panelinde arızasını ve yanıp sönen paneli sayesinde cihazın hangi bölgesinde arıza olduğunu gösterebilmektedir. Akıllı cihaz teknolojisiyle cihazlarınıza en iyi v en kaliteli hizmeti vermekteyiz.

AQUALTIS serisi ürünlerde Hotpoint Ariston markası olarak dünya pazarına sunduğu en yenilikçi ve dizaynıyla evlerinize şıklık ve zerafet getiren cihazlar arıza ve bakım işlemlerini Beyaz eşya tamir servisi tarafından yapılması gerekiyor. Orijinal yedek parça kullanımında cihazların ilk günkü gibi kullanımı sağlamaktadır.

arisyon-yedek-parca ariston-yetkili-servis
Copyright © 2012