Kurtköy Ariston
           Beyaz Eşya Servisi
           Kurtköy Ariston Ankastre Servisi

KURTKÖY HOTPOİNT ARİSTON BULAŞIK MAKİNESİ SERVİSİ VE KURTKÖY İNDESİT BULAŞIK MAKİNESİ SERVİSİ

Beyaz eşya tamir servisi yapılırken bazı konulara dikkat edilmesi gerekiyor.

Beyaz eşya tamir servisi esnasında ayak ayarının doğru yapılması ve tuz parlatıcı ayarlarının tam ve doğru şekilde yapılması gerekiyor. Bulaşıkları yerleştirirken fiskiyelerin dönme yönünü engellememesi ve suyu püskürtme uclarının bulaşıklara temas etmesini sağlamanız gerekmektedir.

Arıza talepleriniz ve bilgi almak istediğiniz konularda (0216) 387 91 03 nolu telefondan ulaşabilir randevu talebinde bulunabilirsiniz.

KURTKÖY HOTPOİNT ARİSTON BULAŞIK MAKİNESİ SERVİSİ VE KURTKÖY İNDESİT BULAŞIK MAKİNESİ SERVİSİ

Kurtköy Hotpoint Ariston bulaşık makinesi Beyaz eşya tamir servisii ve Kurtköy İndesit Bulaşık makinesi Beyaz eşya tamir servisii, evinizde kullandığınız ve hayatınızda büyük önem gösteren Hotpoint Ariston bulaşık makineleri aynı zamanda evinizde güzel bir görünüm sağlamaktadır. Ev işlerinde size kolaylık sağlayan ve sağlığınızda çok önemli rol oynayan bulaşık makineleri arıza, tamir, onarım ve Beyaz eşya tamir servisi işlemlerinde Beyaz eşya tamir servisiimizden hizmet alabilirsiniz.

Kurtköy Ariston ve İndesit bulaşık makinelerinde kullanımda karşılaşabileceğiniz çizik ve lekeli kalma gibi durumlarla uğraşmamanız için cihazların bakım ve onarımını Beyaz eşya tamir servisi güvencesi altında yaptırabilir ve huzurlu mutlu bir şekilde bulaşıklarınızı kullanabilirsiniz.

Kurtköy Ariston Beyaz eşya tamir servisiimize (0216) 387 91 03 nolu telefondan ulaşabilir ve randevu talep edebilirsiniz.

Bulaşık makinesi temiz yıkamıyor şikayetleri;
Seçilen programın yıkanarak bulaşıkları uygun olması,
Fiskiye dönüşlerinin engellenmemiş olması,
Filtrelerin temiz ve açık olması,
Tuz ve parlatıcının konmuş olması,
Tahliye hortumunun istenilen seviyede olması,


Tüme incelemeler yapıldığı halde temiz yıkamıyor ise Beyaz eşya tamir servisiimizden randevu talep edebilirsiniz. Kurtköy Beyaz eşya tamir servisiimize (0216) 387 91 03 nolu telefon numarasında ulaşabilirsiniz.

arisyon-yedek-parca ariston-yetkili-servis
Copyright © 2012